Preskočiť na obsah

Pohony pre garážové brány

Vyskúšané a bezporuchové Pohony pre garážové brány od spoločností NICE a V2

Rýchly a kvalitný záručný a pozáručný servis. Pohony pre garážové brány spĺňajú najprísnejšie európske normy CE na bezpečnosť prevádzky.

Základné informácie

Kvalitné značkové pohony

Až 5 ročná záruka na pohony dodané s bránou. Automatické otváranie brán na diaľkové ovládanie. Možnosť zálohovania pri výpadku napájania. Tiché, spoľahlivé a bezpečné.

Osobná bezpečnosť a ochrana proti vlámaniu

Pri používaní automatických pohonov pre otváranie vašich brán nemusíte vystupovať z bezpečia svojho vozidla. Po zatvorení sú brány automaticky zamknuté samosvorným mechanizmom pohonu.

Tichá a ekonomická prevádzka

Pohony s remeňovú dráhou a pohony s priamym posuvom po dráhe sú veľmi tiché a pri prevádzke ich prakticky nepočujete. Väčšina našich pohonov má pokojovú spotrebu do jedného watu.

Diaľkové ovládanie a praktickosť

Vaša brána sa otvorí jednoduchým stlačením tlačidla diaľkového ovládača alebo mobilného telefónu. Pri výpadku prúdu sa dá pohon ľahko mechanicky odblokovať alebo môžu byť vybavené založím zdrojom. Ich dizajn a prevedenie im dáva skvelú formu pre montáž v akomkoľvek dome. Každý pohon je vybavený svetlom pre osvetlenie garáže po dobu než vystúpite z vozidla.

Spoľahlivosť a bezpečnosť

Pohony pre garážové brány sú dlhodobo spoľahlivé. Pri dodaní s bránou na ne môžete získať záruku až 5 rokov.

Všetky pohony sú vybavené elektronickou kontrolou sily pohybu a pri nabehnutí na prekážku sa samé zastaví alebo otvoria. Možno ich doplniť externými bezpečnostnými prvkami ako sú infračervené bezpečnostné čidlá a signálne lampy, prípadne nárazovou tlakovou lištou na spodnej hrane krídla brány.

Technické parametre

ParameterHodnota
Pohony pre privátne použitie
Maximálna plocha brány20,4 m²
Maximálna šírka brány6 m
Maximálna výška brány3,4 m
Rýchlosť otvárania0,12 – 0,2 m/s
Pohony pre priemyselné použitie
Maximálna plocha brány35 m²
Maximálna hmotnosť brány600 kg
Rýchlosť otvárania12 – 42  otáček/min