Skip navigation

VÝKLOPNÁ BRÁNA

Výklopné brány sú výhodným ekonomickým riešením.

Minimálne nároky na montážny priestor.
Panel z oceľového plechu s vrstvou zinku a kvalitného polyesterového laku.
Je možné objednať so zateplením a vstupnými dverami.
Rozmery na mieru u prevedení Komfort Atyp.
Ručné zamykanie alebo pohon s diaľkovým ovládaním.

 

Popis produktu

Výklopné garážové brány sú určené pre zástavbu v privátnej sfére do rodinných domov alebo hospodárskych budov a garaží. Brány sú zhotovené z rámu, krídla a vodiacich stropných koľajníc. Štandardne sú vybavené zámkom s vložkou a tromi kľúčmi, držiakom pre montáž brán a montážnou sadou. Brány sa otvárajú ručne a sú pripravené pre montáž pohonu.

Krídlo brány - konštrukcia krídla je zhotovená z oceľových, pozinkovaných profilov. Výplň je tvorená oceľovým pozinkovaným trapézovým plechom - trapéz T-10, potiahnutým polyesterovou farbou.

Brány Novum typizované - konštrukcia krídla je zhotovená z oceľových pozinkovaných profilov. K bránam sa dodáva jedna priečka spájajúca stropné vodiace koľajnice. Brány Novum nemôžu mať vstupné dvere a zateplenie.

Brány Progress typizované - konštrukcia krídla je zhotovená z oceľových pozinkovaných profilov. K bránam sa dodáva jedna priečka spájajúca stropné vodiace koľajnice. Brány môžu mať zateplenie a vstupné dvere v krídle.

Brány Komfort typizované - konštrukcia krídla je zhotovená z oceľových pozinkovaných profilov. K bránam sa nedodáva jedna priečka spájajúca stropné vodiace koľajnice. Brány môžu mať zateplenie a vstupné dvere v krídle.

Brány Komfort Atyp podľa rozmeru na mieru - konštrukcia krídla je zhotovená z oceľových pozinkovaných profilov. K bránam sa nedodáva jedna priečka spájajúca stropné vodiace koľajnice. Brány môžu mať zateplenie, vstupné dvere v krídle a ventilačnú mriežku.

 

 

Technické parametre:
  • Maximálna šírka brány (mm): 4000
  • Maximálna výška brány (mm): 2700
  • Maximálna plocha brán (m2): 10,8
  • Možnosť umiestnenia vstupných dverí: áno
  • Možnosť ventilačnej mriežky: áno
  • Možnosť zateplenia: áno
  • Možnosť presklenia: áno