Skip navigation

ROLETY

Predokenné rolety Troll

 

 

Technické parametre

 
 
 
 
 
 
Popis produktu
  • Hliníkové predokenné rolety AR 37 s polyuretánovou výplňou sú vhodné do každého okenného otvoru.
  • Predokenné rolety zlepšujú tepelnú ochranu okna a zvyšujú tak celkovú tepelnú bilanciu budovy. Tento efekt sa prejaví predovšetkým pri inštalácii predokenných roliet pred okna vyplnená dvojsklami.
  • Ďalšou výhodou predokenných roliet je ich mechanická odolnosť proti vlámaniu a zabránenie nežiaducich pohľadov do vášho súkromia. Chráni interiér vášho domu proti nadmernému pôsobeniu slnečných lúčov, zvyšujú zvukovú ochranu až o 15 dB a sťažujú prenikaniu prachu.
  • Individuálne farebné riešenia vyhovie nárokom každého zákazníka. Pre pohodlné denné používanie ponúkame široké spektrum pohonov pre roletové systémy od klasického ručného ovládania po moderné elektromotory s diaľkovým ovládaním. Ručné ovládanie (páskové, šnúrové) je vhodné pre miestnosti s niekoľkými stredne veľkými oknami.
  • Elektrické pohony s diaľkovým ovládaním sú vhodné všade tam, kde chceme zaistiť maximálny užívateľský komfort. Rolety tak môžete ovládať priamo z kresla, bez toho, aby ste museli prerušiť sledovanie televízie či vstávať z postele, alebo keď chcete vpustiť slnečné svetlo do vašej spálne. Stačí jediný stisk tlačidla a automatika otvorí alebo zatvorí jednu alebo viac roliet v miestnosti, na jednom poschodí či v celom dome. Presne tak, ako to práve potrebujete. Rolety je možné otvárať alebo zatvárať presne v tú dennú dobu, v ktorú sa vám to najviac hodí.
  • Časové spínače ráno vaše rolety otvoria a večer ich zase zatvoria. Zaistí sa tak prístup svetla ku kvetinám a rastlinám vo vnútri domu a vytvorí sa dojem, že majitelia sú doma. V prípade potreby je možné rolety spúšťať v čase silného dažďa alebo vetra a ochrániť tak svoje okná pred prachom a vodou.
  • Senzory počasia a teploty za vás ochotne prevezmú kontrolu nad zaistením komfortu vo vašom dome.