Skip navigation

PRÍSTUPOVÉ SYSTÉMY

Prístupové systémy

 

Popis produktu

Prístupové systémy patria v súčasnej dobe k odboru, ktorý v oblasti nových technológií "nabral smer raketovou rýchlosťou", a zasahuje ako do privátneho, tak priemyselného sektora. Ak sa necháte zasvätiť do danej problematiky, zistíte, že na prístupové systémy pozeráme z dvoch základných hľadísk:
 
1. monitoring
2. identifikácia

Najjednoduchšie systémy sú bez monitoringu priechodov. U týchto systémov je kladený nárok na jednoduchosť, spoľahlivosť a cenu. Vyššou úrovňou sú systémy s monitoringom, inými slovami kedy, kto a kde otvoril dvere, bránu, vráta, ... Tieto systémy je možné rozšíriť o možnosť sledovania dochádzky zamestnancov. U týchto systémov je kladený nárok na komplexnosť, spoľahlivosť a výhodné cenové riešenia.
Teraz Vás zoznámime s druhým hľadiskom, ktorým je použité identifikačné médium. Najbežnejšie je diaľkový ovládač - jednoduchým stlačením tlačidla sa otvára brána, vráta, ... Druhým spôsobom je využitie mobilného telefónu - stačí bezplatné prezvonenie a zariadenie sa uvedie do činnosti. Tretím veľmi obľúbeným spôsobom je použitie bezkontaktnej čipovej karty veľkosti "kreditky" s možnosťou čiernobielej alebo farebnej potlače, prípadne bezkontaktného prívesku, ktorý možno ľahko umiestniť na kľúče. Štvrtý spôsob je zadanie PINu na digitálnej klávesnici - určené pre všetkých, ktorí majú dobrú pamäť. Posledným zo spôsobov je využitie kontaktného Dallas čipu - trvanlivé kovové prevedenie. Pre prehľadnosť sme všetko zhrnuli do tabuľky a uviedli použiteľné zariadenia z nášho sortimentu.

 

 

Spojením oboch hľadísk vyberáte riešenie, ktoré Vám najviac vyhovuje. Ak vyberiete riešenie Fenix ​​4 , vybrali ste lacné spoľahlivé riešenie s membránovým prevedením tlačidiel.

 

Ak hľadáte elegantné dizajnové riešenie, potom je tu pre Vás NiceWay s plávajúcim kódom.
Ak dávate prednosť "klasike" od NICE, je tu pre Vás FloR a Very VR (vhodné pre všetkých jazdiacich automobilom) opäť s plávajúcim kódom.

A Flo a Very VE s pevným kódom.

Kto hľadá vysielačku s dlhým dosahom, až 400 m na "zelenej lúke", je tu kryštálom riadené BIO.

Dávate prednosť tomu, čo používa väčšina z nás každý deň - mobilnému telefónu? Potom je tu GSM jednotka SBM .

Chcete použiť bezkontaktné čipové karty? Pre Vás je tu hneď niekoľko riešení: elegantný MOM - MORX,


jednoduché KP300, odolné SBC - KP100,

počítačom sledované JEDAC - KP10 0 (KP600 v prípade dochádzky).
 
Na rade je PIN, a to opäť v niekoľkých verziách: dvojkanálový ovládač s plávajúcim kódom "schovaný" do puzdra MOTXR,

drôtová klasika" MOT - MORX,

alebo SBC - KP500.

Posledné miesto patrí "kovovej klasike" s Dallas čipom SBC - SDC010 a počítačom sledované JEDAC - SDC010.
"Čerešničkou na torte" je spojenie vysielačiek FENIX s jednotkami JEDAC a získanie unikátneho systému monitoringu vysielačiek.

 

Všeobecne platí "v jednoduchosti je sila" a týmto heslom sa riadime. Z tohto dôvodu od Vás budeme chcieť základné vstupné údaje, aby sme Vám mohli navrhnúť optimálne, čo najjednoduchšie a cenovo zaujímavé riešenia.