Skip navigation

DO 7 m

Roletové mreže Troll | AEG 84

 

Popis produktu

Pre svoju ľahkú a kompaktnú konštrukciu a atraktívny dizajn je roletová mreža AEG 84 ideálna pre inštaláciu v moderných obchodných centrách, kancelárskych a priemyselných priestoroch.

Všetky moderné obchody, butiky i nákupné centrá sú miestom, kde sa nielen predáva, ale tiež vystavuje veľké množstvo cenného tovaru, ktoré je potrebné chrániť. Pevné zámky, signalizácia a masívne kovové mreže sú určite účelným riešením, okrem toho si však predajné miesto potrebuje udržať aj atraktívny vzhľad svojich výkladov a ponúkať vystavený tovar okoloidúcim zákazníkom nielen v predajnej dobe, ale aj v neskorých večerných hodinách, voľných dňoch a sviatkoch.

V takom prípade sú hliníkové roletové mreže ideálnym riešením. Ich elegantný nadčasový vzhľad harmonicky ladí so súčastnou i budúcou architektúrou a vďaka moderným povrchovým úpravám sú vhodné nielen do interiérov nákupných centier, galérií, supermarketov a obchodných domov ale aj do vonkajších výkladov a priechodov.

Vynikajúci dizajn a opracovanie hliníkových mreží pôsobí ako ladný estetický prvok a zdôrazňuje vystavený tovar alebo firemné farby a dokonale korešponduje s celkovým vzhľadom fasády alebo obchodnej výlohy.

Bezpečnostná pádová brzda a plávajúce uloženie hriadeľa sú štandardnou súčasťou konštrukcie mreže.

 

Technické parametre