Skip navigation

DO 4,5 m

Roletové mreže Troll | AEG 56

 

Popis produktu

Pre svoju ľahkú a kompaktnú konštrukciu a atraktívny design je roletová mreža AEG 56 ideálna pre výkladné skrine malých a stredných rozmerov.

Všetky moderné obchody, butiky i nákupné centrá sú miestom, kde sa nielen predáva, ale tiež vystavuje veľké množstvo cenného tovaru, ktoré je potrebné chrániť. Pevné zámky, signalizácia a masívne kovové mreže sú určite účelným riešením, okrem toho si však predajné miesto potrebuje udržať aj atraktívny vzhľad svojich výkladov a ponúkať vystavený tovar okoloidúcim zákazníkom nielen v predajnej dobe, ale aj v neskorých večerných hodinách, voľných dňoch a sviatkoch.V takom prípade sú hliníkové roletové mreže ideálnym riešením.

Ich elegantný nadčasový vzhľad harmonicky ladí so súčastnou i buducou architektúrou a vďaka moderným povrchovým úpravám sú vhodné nielen do interiérov, nákupných centier, galérií, supermarketov a obchodných domov, ale aj do vonkajších výkladov a priechodov. Dizajn a opracovanie hliníkových mreží samo pôsobí ako ladný estetický prvok a zdôrazňuje vystavenie tovaru alebo firemné farby a dokonale korešponduje s celkovým vzhľadom fasády alebo obchodnej výlohy.

Bezpečnostná pádová brzda a plávajúce uloženie hriadeľa sú štandardnou súčasťou konštrukcie mreže.


Technické parametre