Skip navigation

C 40

C40 | Reťazový pohon o sile 400 N

 

Technické parametre 

Popis produktu

Reťazový pohon o sile 200 N sa nastaviteľným zdvihom až do 500 mm.

Elektrický okenný pohon C40 je spoľahlivý, elegantný a uspokojí aj veľmi náročných užívateľov. Svojim výkonom a dômyselným dizajnom spolu s tichou prevádzkou vás dostane. Umožňuje totiž jeho použitie v aplikáciách, na ktoré bežné reťazové pohony nestačia.

A voľbou správnej farby získate pre svoje automatizované okno estetický a plne funkčný prvok. Farby je možné voliť medzi čiernou a na objednanie i bielu a šedú. Rovnakú farbu pohonu budú mať aj montážne konzoly. Farby prívodného kábla sú čierne na čierne a šedé pohony. Biele pre biele pohony. Pohon je vsadený do odolnej a profesionálne spracovanej plastovej skrine. Zvlášť odolná reťaz pre záťaž 400 N je vyrobená z korózii odolnej ocele a vyúsťuje v centrálnej časti pohonu (medzinárodný patent). Záťaž 400 N predstavuje u strešného okna váhu cca 74 kg, u zvislého okna váhu cca 90 kg.

Štandardne otočná kovová konzola v tvare U je vhodná pre všetky typy okien, a dovoľuje pohonu naklápanie podľa jeho potrieb.

V ponuke máme celý rad ďalšieho doplnkového príslušenstva. Koncové spínače sú riešené s ohľadom na maximálnu praktickosť. Funkcia automatického odpojenia pri preťažení vždy správne dotesní automatizované okno. Pomocou jednotky USA možno synchronizovať 2 alebo aj 3 pohony C40 pre automatizáciu jedného rozmernejšieho okna. Elektrické časti sú kryté dvojitou izoláciou a zaisťujú tak krytie IP55. Napájanie je možné zvoliť 230/50 Hz alebo 24 Vdc. Napätie 24 V je používané tam, kde je potrebné bezpečnéhé napätie, alebo je použitý záložný 24 V zdroj.

Zariadenie samozrejme spĺňa štandardizované normy EEC 89/336 a EEC 73/23 a príslušné dodatky.