Skip navigation

C 30

C30 | Reťazový pohon o sile 300 N

 

Technické parametre


Popis produktu

Reťazový pohon o sile 300 N sa nastaviteľným zdvihom 200 mm alebo 380 mm.

Elektrický okenný pohon C30 je spoľahlivý, elegantný a uspokojí i náročných užívateľov.

Svojim výkonom a prepracovanejším designom, spolu s naozaj tichou prevádzkou vás určite poteší. Parametre umožňujú použitie v aplikáciách, na ktoré pohon C20 nestačí.

Voľbou správnej farby získate pre svoje automatizované okno estetický a plne funkčný prvok. Farby je možné voliť medzi čiernou a na objednanie i bielu a šedú. Rovnakú farbu pohonu budú mať aj montážne konzolky. Farby prívodného kábla sú čierne pre sivé a čierne pohony. Biele pre biele pohony.

Pohon je vsadený do odolnej a profesionálne spracovanej plastovej skrine. Odolná reťaz z antikoróznej ocele vyúsťuje v centrálnej časti pohonu (medzinárodný patent) a znesie záťaž 300 N. Záťaž 300 N predstavuje u strešného okna váhu cca 55 kg, u zvislého okna váhu cca 75 kg. Štandardne otočná kovová konzola v tvare U je vhodná pre všetky typy okien, a dovoľuje pohonu naklápanie podľa jeho potrieb. V ponuke máme celý rad ďalšieho doplnkového príslušenstva.

Koncové spínače sú riešené s ohľadom na maximálnu praktickosť. Funkcia automatického odpojenia pri preťažení vždy správne dotesní výplň v ráme okna. Pomocou jednotky USA možno zasynchronizovat 2 alebo aj 3 pohony C30 pre automatizáciu jedného rozmernejšieho okna. Elektrické časti sú kryté dvojitou izoláciou a zaisťujú tak krytia IP30. Napájanie je možné zvoliť 230 V/50 Hz alebo 24 Vdc. Napätie 24 V je používané tam, kde je potrebné bezpečné napätie, alebo je použitý záložný 24 V zdroj.

Zariadenie samozrejme spĺňa štandardizované normy EEC 89/336 a EEC 73/23 a príslušné dodatky.