Skip navigation

C 240

C240 | Reťazový pohon o sile 400 N

 

Technické parametre


Popis produktu

Reťazový pohon o sile 300 N sa nastaviteľným zdvihom 240 mm alebo 360 mm.

Elektrický zdvojený, reťazový, okenný pohon C240 ​​je spoľahlivý, pôvabný a uspokojí každého užívateľa.

Svojim výkonom a skvostným dizajnom spolu s tichou prevádzkou vás očarí. Bol navrhnutý s mimoriadnym dôrazom na funkčnosť a estetický vzhľad pre automatizáciu okenných výplní s horným alebo spodným pántom o šírke nad 1,5 m, alebo pre súvislé fasády budov. Voľbou správnej dĺžky hliníkového tela získate estetický a plne funkčný prvok. Pohon je štandardne dodávaný vo farbe prírodný elox.

Pohon je vsadený do odolnej hliníkovej skrine. Odolná reťaz pre záťaž 400 N je vyrobená z korózii odolnej ocele. Systém je odolnejší proti jednorázovému zaťaženiu (napr. vetrom). Záťaž 400 N predstavuje u strešného okna váhu cca 72 kg, u zvislého okna váhu cca 90 kg.

Štandardne otočné kovové úchytky umožňujú kyvný pohyb pohonu a zabezpečujú dokonalejšiu funkčnosť pohonu, menšie opotrebovanie reťaze, ozubených kolies v pohone a celkovo dlhšiu životnosť celého zariadenia.

Koncové spínače sú riešené s ohľadom na maximálnu praktickosť. Funkcia automatického odpojenia pri preťažení vždy správne dotesní automatizované okno. Elektrické časti sú kryté dvojitou izoláciou a zaisťujú tak krytie IP55.

Napájanie je možné zvoliť 230 V/50 Hz alebo 24 Vdc. Napätie 24 V je používané tam, kde je potrebné bezpečné napätie, alebo je použitý záložný 24 V zdroj.

Zariadenie samozrejme spĺňa štandardizované normy EEC 89/336 a EEC 73/23 a príslušné dodatky.