Skip navigation

C 20

C20 | Reťazový pohon o sile 200 N

 

Technické parametre


 

Popis produktu

Reťazový pohon o sile 200 N sa nastaviteľným zdvihom až do 360 mm.

Elektrický okenný pohon C20 je spoľahlivý, elegantný a uspokojí aj náročnejšieho užívateľa. Pohon C20 a jeho skromné ​​rozmery spolu s naozaj tichou prevádzkou si vás určite získajú. Umožňujú totiž jeho použitie i v obmedzených priestoroch. Voľbou správnej farby získate pre svoje automatizované okno estetický a plne funkčný prvok. Farby je možné voliť medzi čiernou, sivou alebo obľúbenú bielu. Rovnakú farbu pohonu budú mať aj montážne konzolky. Farby prívodného kábla sú čierne pre sivé a čierne pohony. Biele pre biele pohony. Pohon je vsadený do odolnej a vkusne spracovanej plastovej skrine. Odolná reťaz z antikoróznej ocele vyúsťuje v centrálnej časti pohonu (medzinárodný patent) a znesie záťaž 200 N. Záťaž 200 N predstavuje u strešného okna váhu cca 40 kg, u zvislého okna váhu cca 60 kg.

Nastaviteľné montážne konzoly sú vhodné pre všetky typy okien a dovoľujú pohonu naklápanie podľa jeho potrieb. V ponuke máme celú radu ďalšieho doplnkového príslušenstva. Koncové spínače sú riešené s ohľadom na maximálnu praktickosť. Funkcia automatického odpojenia pri preťažení je dokonca tak citlivá, že zabudnutým prstom medzi rámom a výplňou neublíži. Elektrické časti sú kryté dvojitou izoláciou a zaisťujú tak krytie IP30.

Napájanie je možné zvoliť 230 V/50 Hz alebo 24 Vdc. Napätie 24 V je používané tam, kde je potrebné bezpečné napätie alebo je použitý záložný 24 V zdroj.

Zariadenie samozrejme spĺňa štandardizované normy EEC 89/336 a EEC 73/23 a príslušné dodatky.