Skip navigation

ACK4

ACK4 | Reťazový pohon o sile 300 N

 

Technické parametre


Popis produktu

Reťazový pohon o sile 300 N a so nastaviteľným zdvihom až do 400 mm.

Elektrický okenný pohon ACK4 je spoľahlivý, elegantný a poteší aj veľmi náročných užívateľov. Svojim výkonom, výstredným dizajnom spolu s tichou a rýchlou prevádzkou si vás získa. Umožňuje použitie v aplikáciách, pri ktorých je kladený dôraz na vzhľad. Voľbou správnej farby získate pre svoje automatizované okno estetický a plne funkčný prvok. Farby je možné voliť striebornú a na objednanie aj bielu a čiernu.

Rovnakú farbu pohonu budú mať aj montážne konzoly. Farby prívodného kábla sú čierne na čierne a šedé pohony. Biele pre biele pohony. Pohon je vsadený do odolnej a profesionálne spracovanej hliníkovej skrine. Zvlášť odolná reťaz pre záťaž 300 N je vyrobená z korózii odolnej ocele a vyúsťuje v centrálnej časti pohonu (medzinárodný patent). Záťaž 300 N predstavuje u strešného okna váhu cca 55 kg, u zvislého okna váhu cca 75 kg.

Štandardná pevná konzola zaisťuje pohonu dostatočne pevné uchytenie. Pozor, neumožňuje naklápanie. V ponuke máme celý rad ďalšieho doplnkového príslušenstva. Koncové spínače sú riešené s ohľadom na maximálnu praktickosť. Funkcia automatického odpojenia pri preťažení vždy správne dotesní automatizované okno. Elektrické časti sú kryté dvojitou izoláciou a zaisťujú tak krytie IP55. Napájanie je možné zvoliť 230 V/50 Hz alebo 24 Vdc. Napätie 24 V je používané tam, kde je potrebné bezpečné napätie alebo je použitý záložný 24 V zdroj.

Zariadenie samozrejme spĺňa štandardizované normy EEC 89/336 a EEC 73/23 a príslušné dodatky.