Skip navigation

HSSO

HSSO | vonkajšia bezdrôtová siréna

 

Popis produktu
Poplašná bezdrôtová siréna pre použitie v exteriéroch s technológiou Dual Band 433 a 868 MHz so zabudovaným blikačom, bezdrôtovou komunikáciou a napájaním z batérie (9 V 12 Ah).

Uložená do veľmi starostlivo dizajnovo riešenej krabičky. Je vybavená zabezpečením proti otvoreniu a vybratiu zo steny a proti pokusom o sabotáž. Dva modely vonkajšej sirény sú jednou zo základných súčastí zabezpečovacieho systému. Značný akustický výkon má veľmi účinný odradzujúce efekt a blikač uľahčuje lokalizáciu miesta poplachu. Prekvapujúci moment zaručuje model s hlasovým prejavom, ktorý neobťažuje okolie a pritom znepokojí a odradí votrelcov.

Všetky modely sú dodávané s blikačom a reguláciou hlasitosti zvuku pri aktivácii a deaktiváciu riadiacej jednotky.

HSSO: bezdrôtová obojsmerná siréna, napájaná batériovým paketom. Prevádzka nezávislá na inom napájacom zdroji je odhadovaná približne na 3 roky, životnosť sa mení podľa frekvencie používania. Akustický výkon 116 dB, zabudovaný blikač s možnosťou vloženia karty s výstražnými hlasovými hláseniami. Prípadné poškodenie alebo sabotáž sirény uvedie riadiacu jednotku do poplachového stavu.

HSSOV: karta umožňujúca záznam poplašných alebo odstrašujúcich hlasových správ, ktoré sa prehrajú pred spustením samotnej sirény, čím je zvýšená odrádzajúca schopnosť zariadenia.